• ARBRE (EXTRACTO) - GIESEN (ALEMANIA)
  • JOCV - JOVEN COMPAÑIA DE DANZA
  • DANSA PER A TOTS JUNIOR 2019
  • CLANDESTINO - VALRAS PLAGE (FRANCIA)
  • DANSA PER A TOTS 19
  • RITO - PERIGUEUX (FRANCIA)
  • RITO - MATERA (ITALIA)
  • PI - RIVAS (MADRID)
  • CLANDESTINO BURJASSOT
  • SACRA - BREMEN (ALEMANIA)
  • ARBRE

    Friday, 07 June 2019

    GIESEN (ALEMANIA)

  • ENSAYOS JOCV

    Monday, 24 June 2019
    Monday, 15 July 2019

    ESCORXADOR - ELCHE

  • DANSA PER A TOTS JUNIOR 2019

    Monday, 01 July 2019
    Friday, 19 July 2019

    CCC L´ESCORXADOR D´ELX

  • CLANDESTINO

    Saturday, 06 July 2019

    VALRAS PLAGE (FRANCIA)

  • DANSA PER A TOTS 2019

    Monday, 15 July 2019
    Friday, 19 July 2019

    ESCORXADOR - ELCHE

  • RITO

    Friday, 26 July 2019

    PERIGUEUX (FRANCIA)

  • RITO

    Saturday, 21 September 2019

    MATERA (ITALIA)

  • PI

    Sunday, 29 September 2019

    RIVAS (MADRID)

  • CLANDESTINO

    Friday, 18 October 2019

    BURJASSOT

  • SACRA

    Thursday, 24 October 2019

    BREMEN - ALEMANIA

  • ARBRE (EXTRACTO) - GIESEN (ALEMANIA)
  • JOCV - JOVEN COMPAÑIA DE DANZA
  • DANSA PER A TOTS JUNIOR 2019
  • CLANDESTINO - VALRAS PLAGE (FRANCIA)
  • DANSA PER A TOTS 19
  • RITO - PERIGUEUX (FRANCIA)
  • RITO - MATERA (ITALIA)
  • PI - RIVAS (MADRID)
  • CLANDESTINO BURJASSOT
  • SACRA - BREMEN (ALEMANIA)
  • ARBRE

    Friday, 07 June 2019

    GIESEN (ALEMANIA)

  • ENSAYOS JOCV

    Monday, 24 June 2019
    Monday, 15 July 2019

    ESCORXADOR - ELCHE

  • DANSA PER A TOTS JUNIOR 2019

    Monday, 01 July 2019
    Friday, 19 July 2019

    CCC L´ESCORXADOR D´ELX

  • CLANDESTINO

    Saturday, 06 July 2019

    VALRAS PLAGE (FRANCIA)

  • DANSA PER A TOTS 2019

    Monday, 15 July 2019
    Friday, 19 July 2019

    ESCORXADOR - ELCHE

  • RITO

    Friday, 26 July 2019

    PERIGUEUX (FRANCIA)

  • RITO

    Saturday, 21 September 2019

    MATERA (ITALIA)

  • PI

    Sunday, 29 September 2019

    RIVAS (MADRID)

  • CLANDESTINO

    Friday, 18 October 2019

    BURJASSOT

  • SACRA

    Thursday, 24 October 2019

    BREMEN - ALEMANIA